Spijlbussen.nl

Split Chat => Spijlbus vakanties => Topic gestart door: Area51 op November 15, 2013, 12:09:52



Titel: Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Area51 op November 15, 2013, 12:09:52
En hop, weer een zomer/ seizoen voorbij... de hoogste tijd om de pijlen alvast op volgend jaar te gaan richten !!
 
2013 was voor ons een "bus"-jaar om gauw te vergeten... door diverse omstandigheden heb ik welgeteld 0 (jaja, NUL!!) km's
met de SO42 kunnen rijden en dat was eens maar nooit meer!
De meesten zijn waarschijnlijk nog aan het bijkomen/nagenieten van de vakantie/roadtrip van dit jaar, maar is het niet juist
leuk om alvast met de gedachten alvast naar 2014 af te dwalen ?
Sinterklaas staat echter alweer bijna voor de deur en vrij kort daarna is de kortste dag en gaan we weer richting de zomer !
 
Hier een vakantieplaatje uit 2011 alweer om weer een beetje in de stemming te komen!
 
Wat zijn jullie plannen ??
 
(http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/300780_273524899353288_1578013741_n.jpg)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Airbus op November 15, 2013, 12:46:57
0 km.. dat is wel heel erg.. vooral voor iemand die normaal heel veel KM's vreet in de bus

Wij willen volgend jaar weer richting Anncey gaan, en dan ipv de Cabrio,. met de bus..
We zijn dan wel met ze 3-en, dus even kijken hoe het gaat  8-)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: VolksWouter op November 15, 2013, 13:22:43
Ik was van plan om naar het Bullitreffen te gaan en kom met mijn toegewezen vakantieblok helemaal niet uit.
Die zal ik moeten laten varen. Wel ben ik van plan om door Zwitserland naar ItaliŽ te gaan.
Wij hebben 3 weken vakantie en mooi de tijd om lekker door de Toscane heen te trekken met de Spijl.



Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Area51 op November 15, 2013, 13:44:19
Bullitreffen staat hier ook op de planning en dan 2 weken later the French bus meeting in Fley.


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: bartg op November 15, 2013, 14:35:27
Geen idee of mijn bus tegen die tijd klaar is. Maar wat een mooie foto! Brug bij Miliau?


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Sancho op November 15, 2013, 15:07:34
WT14 of NTWT14 :-)

verder nog niets gepland...


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Berrie120 op November 15, 2013, 15:24:12
Ik heb een Subaru motor, ik hoef niet meer te plannen.


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Samba '66 op November 15, 2013, 15:31:31
Als onze plannen doorgaan, geen grote spijlbusvakantie komend jaar. Wel wat korte trips.


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Renka op November 15, 2013, 19:05:07
Ik heb een Subaru motor, ik hoef niet meer te plannen.

jij bent net een eekhoorn, je hebt door heel europa dynamos verstopt onderweg  :-P


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: skywalker op November 15, 2013, 20:09:35
Ik heb een Subaru motor, ik hoef niet meer te plannen.

Het ding start toch niet bedoel je te zeggen?  :tongue3:


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: vwspijlbus op December 22, 2013, 21:04:16
the French bus meeting in Fley.
Ik heb dit weekend eens wat tijd doorgebracht op Google Maps en deze meeting in de route opgenomen. M'n voorlopige planning (https://maps.google.com/maps?saddr=Geleen,+The+Netherlands&daddr=Rue+des+Evieux+48,+Esneux,+Belgi%C3%AB+to:20,+Henerecht,+Haller,+Luxemburg+to:48.5904976,6.4242655+to:23,+Rue+Landau,+Ribeauville,+France+to:3+Rue+de+Bruxelles,+Eguisheim,+France+to:Route+de+Belfort,+25220+Chalezeule,+Doubs,+Franche-Comt%C3%A9,+France+to:Fley,+France+to:14+Rue+du+Moulin+de+Prissey+to:Ferme+du+Pont+Laizan,+Flavigny-sur-Ozerain,+France+to:1+rte+de+la+Corn%C3%A9e+-+Petites+C%C3%B4tes,+Sainte+Marie+du+Lac+Nuisement,+France+to:Route+de+Seuzey,+Lacroix-sur-Meuse,+France+to:Chauss%C3%A9e+de+Florenville,+6840+Neufch%C3%A2teau,+Luxembourg,+R%C3%A9gion+wallonne,+Belgium+to:Pr%C3%A9+Cawiai+3,Bomal+to:Geleen,+The+Netherlands&hl=en&ie=UTF8&ll=49.425267,5.877686&spn=4.394824,10.821533&sll=48.821333,5.83374&sspn=4.448623,10.821533&geocode=Fa6yCQMdjexYACmhwp_VEcfARzFNEJCCpopJig%3BFeH3AgMdfQVVACkf_qQJGFjARzHO_uyR5JZUgg%3BFWgn-AIdMNhfACmduiNS5ViVRzFmeAadIe0DZw%3BFaFu5QIdyQZiACnPT2-ExYOURzE_nGOUGTiY8A%3BFVto3wIdneVvACkZVIF5yF2RRzEu0O8PO3BAkQ%3BFR8Z3QId6XhvACk3xYvx9mSRRzFvHiSZimDPWg%3BFQA50QIdhaJcAClPjMJSa32NRzF79gjzr1-rkw%3BFT0gyAId7dVGACm7VarWPqrzRzHvXkisL_jmng%3BFZW9zgIdUmdLACl_e-xwHJLyRzHSwQIJNX5Vfw%3BFZAh1QId8x1FACmPETkCDJLtRzH3J4QZe4ab3Q%3BFd-O5QIdJDFJACkZ0sK7lHfsRzFoe-dJoDtftw%3BFbNa6wIdoxpUACnLewMGjz7rRzGSPojsf3XHsQ%3BFa0b-AId5oZSACk7N9I_X4PqRzETWN27k8jMKg%3BFQ2oAAMd6zhUACmLPSbn-k_ARzGrXnM5mnw6CQ%3BFa6yCQMdjexYACmhwp_VEcfARzFNEJCCpopJig&t=h&mra=ls&via=3&z=7).


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Area51 op December 23, 2013, 09:37:23
M'n voorlopige planning ([url]https://maps.google.com/maps?saddr=Geleen,+The+Netherlands&daddr=Rue+des+Evieux+48,+Esneux,+Belgi%C3%AB+to:20,+Henerecht,+Haller,+Luxemburg+to:48.5904976,6.4242655+to:23,+Rue+Landau,+Ribeauville,+France+to:3+Rue+de+Bruxelles,+Eguisheim,+France+to:Route+de+Belfort,+25220+Chalezeule,+Doubs,+Franche-Comt%C3%A9,+France+to:Fley,+France+to:14+Rue+du+Moulin+de+Prissey+to:Ferme+du+Pont+Laizan,+Flavigny-sur-Ozerain,+France+to:1+rte+de+la+Corn%C3%A9e+-+Petites+C%C3%B4tes,+Sainte+Marie+du+Lac+Nuisement,+France+to:Route+de+Seuzey,+Lacroix-sur-Meuse,+France+to:Chauss%C3%A9e+de+Florenville,+6840+Neufch%C3%A2teau,+Luxembourg,+R%C3%A9gion+wallonne,+Belgium+to:Pr%C3%A9+Cawiai+3,Bomal+to:Geleen,+The+Netherlands&hl=en&ie=UTF8&ll=49.425267,5.877686&spn=4.394824,10.821533&sll=48.821333,5.83374&sspn=4.448623,10.821533&geocode=Fa6yCQMdjexYACmhwp_VEcfARzFNEJCCpopJig%3BFeH3AgMdfQVVACkf_qQJGFjARzHO_uyR5JZUgg%3BFWgn-AIdMNhfACmduiNS5ViVRzFmeAadIe0DZw%3BFaFu5QIdyQZiACnPT2-ExYOURzE_nGOUGTiY8A%3BFVto3wIdneVvACkZVIF5yF2RRzEu0O8PO3BAkQ%3BFR8Z3QId6XhvACk3xYvx9mSRRzFvHiSZimDPWg%3BFQA50QIdhaJcAClPjMJSa32NRzF79gjzr1-rkw%3BFT0gyAId7dVGACm7VarWPqrzRzHvXkisL_jmng%3BFZW9zgIdUmdLACl_e-xwHJLyRzHSwQIJNX5Vfw%3BFZAh1QId8x1FACmPETkCDJLtRzH3J4QZe4ab3Q%3BFd-O5QIdJDFJACkZ0sK7lHfsRzFoe-dJoDtftw%3BFbNa6wIdoxpUACnLewMGjz7rRzGSPojsf3XHsQ%3BFa0b-AId5oZSACk7N9I_X4PqRzETWN27k8jMKg%3BFQ2oAAMd6zhUACmLPSbn-k_ARzGrXnM5mnw6CQ%3BFa6yCQMdjexYACmhwp_VEcfARzFNEJCCpopJig&t=h&mra=ls&via=3&z=7[/url])


Mooie route Frank, ik zou alleen bij F (Besancon) kijken of je toch nog niet ietsje zuidelijker kan, een beetje richting Geneve.

(http://img440.imageshack.us/img440/7268/b5oi.jpg)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: vwspijlbus op December 23, 2013, 12:45:00
Is daar dan beter weer / zijn daar dan mooiere uitzichten?


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Area51 op December 23, 2013, 12:50:43
Een rondje rond het meer van Geneve is de moeite waard hoor !

(http://images.thesamba.com/vw/gallery/pix/170118.jpg)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: sierk op Januari 12, 2014, 15:30:42
dit jaar met sleurhutje naar Italie.
zijn er bijna klaar voor....
(http://i43.tinypic.com/34q9zrs.jpg)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Area51 op Februari 12, 2014, 08:35:29
Begint zin te krijgen om een paar bergpassen te gaan rijden  :-$

(http://www.crankandpiston.com/brain/media/2014/02/Behind-the-lens-Ciprian-Mihai-06.jpg)


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Samba '66 op Februari 23, 2014, 13:00:01
Ons bestemming wordt het Zwarte Woud. Nog geen duidelijke plannen over de reis daar naar toe, verblijf en de reis terug (zoals gewoonlijk zullen deze ook redelijk vaag blijven....lekker vrijheid blijheid).
Als iemand leuke tips heeft hoor ik het graag.


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: sixpack op Februari 24, 2014, 15:32:24
Hier ook het Zwarte woud :-)
(Triberg )


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: NXXT LEVEL op Februari 24, 2014, 18:45:46
dit jaar met sleurhutje naar Italie.
zijn er bijna klaar voor....
([url]http://i43.tinypic.com/34q9zrs.jpg[/url])


Coole tekst :-) mooie combi


Titel: Re:Vakantieplannen 2014, wat gaan we doen, waar gaan we naartoe?
Bericht door: Samba '66 op Februari 24, 2014, 20:43:09
Hier ook het Zwarte woud :-)
(Triberg )


Wanneer??


SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal